Dalších 6 niceboys a nicegirls módních značek

V minulém týdnu jsme psali o pěti módních značkách, které podpořily LGBT+ v letošním roce, nyní představujeme dalších šest.

 

  1. Levi’s

Legendární Levi‘s věnuje veškerý svůj výtěžek z kolekce Levi’s Pride na Out Right Action International, organizaci, která sbírá a popularizuje příběhy lidí žijících na okraji společnosti a snaží se zajistit, aby kdokoliv a kdekoliv měl právo na důstojný, svobodný a viditelný život bez ohledu na to, kdo je či koho miluje.

  1. Converse

Značka Converse ve spolupráci s Nike vydala úžasnou kolekci. Kromě tenisek zařadila i několik triček a kšiltovku. Psali jsme o tom v jednom z předchozích článků, nyní si to s radostí připomínáme.

  1. Ugg

K oslavám duhového měsíce Ugg odhalil barevnou kolekci pro každé pohlaví a věnoval $125,000 GLAAD.

  1. All Saints

Z každého prodaného trička z kolekce Pride věnuje All Saints 10 liber charitě, která se mezinárodně zasazuje o LGBTQ+ lidská práva, Kaleidoscope Trust.

  1. Pantherella

Pantherella, založená v anglickém Leicesteru, je partnerem místní LGBT organizace Trade, která se zaměřuje na sexuální osvětu LGBT. Z partnerství vznikla tento rok kolekce unisex ponožek, 10% z prodeje bude darováno organizaci. Trade poskytuje bezplatné zdravotní poradenství, informace a služby lidem LGBT.

  1. Palladium

Dva klasické páry bot Palladium získaly svůj nový LGBT design v rámci kolekce Palladium Pride. 10% z prodeje jde až do listopadu na Terrence Higgins Trust.

Zdroj: Guardian, Niceboys

Přispět