Karanténa aneb NETFLIX Must-Watch č. 10 CHILLING ADVENTURES OF SABRINA

Karanténa se sice uvolňuje, ale pro většinu z nás zatím není problém najít čas na Netflix, proto v našem představování LGBTQ seriálů nepolevujeme. Dnes vám představíme něco, co už tu bylo a co se dočkalo moderního zpracování.

Možná si někteří z vás ještě pamatují seriál o mladé čarodějnici Sabrině (Sabrina, the Teenage Witch, u nás známé pod názvem Sabrina – mladá čarodějnice). Ta si pomocí kouzel neúmyslně komplikovala svůj středoškolský život, který už sám o sobě nebývá snadný.

Seriál Sabrina – mladá čarodějnice z roku 1996.

Kiernan Shipka jako Sabrina v novém zpracování komiksu

Nové zpracování, Chilling Adventures of Sabrina (v překladu Sabrinina děsivá dobrodružství), jemuž je opět předlohou stejnojmenný komiks, má být o mnoho děsivější a vizuálně zdařilejší, přeci jen už od prvního uplynulo spoustu let (první díly vyšly v roce 1996). Hlavní roli Sabriny Spellmanové ztvárnila půvabná Kiernan Shipka a seriál je prostoupen několika LGBTQ tématy a spoustou niceboys a nicegirls.

 

Oficiální trailer ke třetí sérii (2020):

Netflix první řadu o jedenácti epizodách uveřejnil v říjnu roku 2018, druhá byla odvysílána v dubnu minulého roku (celkem devět epizod), letos v lednu pak vyšlo dalších osm dílů, kterými by to nemělo skončit. Jeden díl trvá přibližně hodinu.

Zdroj: Advocate, YouTube.com, Niceboys.cz

Přispět