Podle konspirační teorie QAnon způsobuje očkování homosexualitu

Poslední novinkou konspirační teorie QAnon je, že vakcína proti COVID-19 má změnit sexuální orientaci člověka nebo jeho genderovou identitu.

Reportérka BBC Shayan Sardarizadeh zveřejnila několik screenshotů z pravicové sociální platformy Telegram. Zastánci konspirační teorie QAnon zde diskutují, že očkování proti koronaviru může prý způsobovat přináležitost ke skupině LGBT+.

Na první pohled je to bizarní a spíše úsměvná zpráva, připomeňme ale, že QAnon bývalo okrajové, troly zamořené pro-trumpovské hnutí, které se bohužel v poslední době jeví jako opravdová hrozba i pro americké bezpečnostní agentury.

 

Jeden z uživatelů Telegramu, který má kolem 180 000 sledujících, píše: „Na minutu předpokládejme, že [být LGBT+ je podmíněno] geneticky. Protože homosexuálové často nemají děti, jejich genetický fond se tak obvykle nekopíruje dál. Protože to [být homosexuál] je tedy v rozporu s pokračováním lidského života, nemůže tak homosexualita být dominantním genem, nýbrž recesivním.“

A pokračuje: „Mám mnoho homosexuálních přátel, kteří říkali, že o své odlišnosti věděli už od malička.“

„Kdy máte nejranější vzpomínku? Od čtyř let? Od té doby do roku 2020 v sobě máte kolem 50 vakcín.“

„Jsou neočkované děti také homosexuálové nebo transgender? Nevím,“ píše uživatel Telegramu.

Reportérka sdílela také „reblog“ uživatele s 56,000 sledujícími, který souhlasil s předchozím příspěvkem: „Podle mého názoru, není daleko od pravdy. Toto je důvod, proč je mezi mladými zmatek ohledně pohlaví. Zkoumejte, jak implementují do vakcín hormony a mění DNA.“

Na závěr po vzoru PinkNews upozorňujeme: Ne, vakcíny opravdu nezpůsobují homosexualitu.

 

Zdroj: PinkNews, Niceboys

 

Přispět