Kampaň prezidentského kandidáta Joe Bidena míří na LGBTQ+ voliče

Iniciativa Out of Biden, která je součástí kampaně demokratického kandidáta na prezidenta, Joe Bidena, se snaží mobilizovat a získat podporu LGBTQ+ voličů, a to že taková podpora není od věci. Ve Spojených státech amerických je kolem 11 milionů potenciálních LGBTQ+ voličů!

Američtí lidé LGBTQ+ pochází ze všech socioekonomických skupin, jsou různých národností i barvy pleti. Iniciativa Out for Biden se snaží spojit všechny v klíčovém boji o post šéfa Bílého domu.

„Musíme si zvolit vládu, která uslyší naše hlasy a bude oslavovat diverzitu LGBTQ+ lidí kdekoliv,“ vybízí Out for Biden.

Řídící i organizační výbor iniciativy sestává z různorodých skupin LGBTQ+ aktivistů a jejich hlavním cílem je dosáhnout v listopadovém klání rekordní účasti LGBTQ+ voličů Bidena.

Součástí kampaně je i digitální manuál, dostupný zde, který má pomoci voličům a spojencům z řad LGBTQ+ oslovit ostatní. V manuálu a připojeném úložišti na dropboxu Out for Biden jsou k dispozici ke stažení a snadné personalizaci grafické šablony na Instagram, Twitter i Facebook.

Zdroj: JoeBiden.com, Advocate, Niceboys.cz

Přispět