Jaké jsou módní trendy letošního léta? Představujeme prvních pět!

Letní teploty jsou již tady a pokud si stále nejste jisti, na co letos vsadit, zkuste se námi nechat inspirovat.

 

Přinášíme prvních 5 největších trendů pro letošní sezónu jaro/léto a máme z nich opravdovou radost, protože jsou jak jinak než plné naděje a optimismu. – V módním překladu tedy plné zářivých barev, symbolických vzorů a pohodlných materiálů

 

Začneme těmi, které užijete ještě před skutečně horkým létem.

 

1.     Bomber

Ačkoliv tento kousek využijete spíše v jarních dnech, hodit se může i pro některé chladnější letní večery. Možná už tuto legendární piloty inspirovanou bundu ve skříni máte z minulých let, kdy se tento trend opět objevil, pokud ne, vsaďte na strukturu, černou klasiku či na pohled ušlechtilejší materiály v odstínech zelené.

 

2.    Uniforma

Móda pokračuje v prozkoumávání světa uniform, které je v této sezóně korunováno estetikou vypůjčenou především ze světa manuální práce. Užitečné kapsy a poutka či monochromatická klasika ve vojenském stylu, s obojím zabodujete.

3.     Pastelové barvy

Doporučujeme vsadit na odstíny růžové a fialové, od lilac po candy pink. Právě tyto odstíny můžete spatřit jako headlinery několika předních módních domů.

4.    Neformální oblek 

Vzhledem k tomu, že léto je často synonymem pohody a bezstarostnosti, lze formální oblečení odložit a vsadit na ležérní oblek, v kterém si sami sebe dovedete představit na pláži u moře. Heslem je absolutní pohodlí a pokud sáhnete po lnu, určitě neuděláte chybu.

5.    Kimono

Tohle je náš nejoblíbenější trend z vybrané pětice. Ze západního mužského šatníku kimono před časem na dobro vymizelo, v posledních letech však zažíváme jeho opětovný boom! Pro tuto sezónu je kimono základem a můžete vsadit i na střihově více tradiční s japonskými detaily.

Zdroj: Vogue

 

Přispět