4 nejžhavější módní trendy pro sezónu jaro/léto 22

Jaké budou největší trendy letošní módní sezóny? Těšit se můžete na bundy v barvách tutti-frutti, oversized bermudy i košile, turistické sandály a další.

Každý čtvrtek po čtyři týdny vám představíme ty čtyři nejžhavější!

1. Místo kabátu kardigan!

Kardiganové kabáty jsou naším oblíbeným kouskem letošní sezóny. V podstatě se jedná o klasické kardigany z těžkého úpletu. Hodí se k obleku i teplákům a ideálně si jej pořiďte v pastelových barvách

2. Bez rukávů!

Vesty už vládly sezóně předchozí a ani letos tomu nebude jinak. Celá řada návrhářů a módních značek jako Prada, Marni uvedla na scénu elegantní svetrové vesty. Bez rukávů uvidíte také motorkářské bundy, na míru šité blejzry a další.

3. Sukně, tuniky, košile

Tenhle trend pánských sukní je pravda pro trochu odvážnější, zvolit ale můžete i střídmější verzi v podobě dlouhé košile či tuniky.

4. Obleky jinak, než je znáte

Způsob, jakým se oblékáme do práce, se již dávno nenávratně změnil. Od šedých nudných obleků s košilí tak bylo naštěstí upuštěno, vše je nyní daleko komfortnější a pestřejší. Převládají především dvoudílné soupravy z košilového saka, které lze nosit v kanceláři, ale i pohodlně na home officu.

Zdroj: GQ Magazine

Přispět