TEENSPACE: Středeční prostor pro mládež v LGBT+ komunitním centru v Praze

Po filmových večerech pořádaných Prague Pride, sdílíme ještě další z jejich aktivit, kterou Prague Pride pořádá ve spolupráci s Sbarvouven.cz a Queer & Trans Youth CZ, a sice pravidelnou odpolední akci TEENSPACE. 

TEENSAPCE je středeční akce pro mladé lidi mezi 13 a 21 lety, která se koná v LGBT+ komunitním centru v Praze dvakrát do měsíce. Program je vždy jasně stanoven a není potřeba se nikam předem registrovat, stačí pouze přijít.

“Akce je určená pro LGBTQI+ mládež ve věku 13–21 let (včetně těch hraničních let) a jde o veřejnou akci. Můžeš tak přijít klidně úplně spontánně a bez předchozího ohlášení. Setkání budou mají různou podobu: diskuse, workshop, přednáška, kreativní dílna apod. Zároveň mají dopředu dané téma, které je jednotné vždy pro celý měsíc,” vybízí k účasti organizátoři TEENSPACE.

Možná je zde také kratší individuální konzultace v rozsahu do 20 minut, ke které je ale potřeba se předem přihlásit na emailu teenspaceprague@gmail.com. Doporučujeme se podívat přímo na stránky Prague Pride.

Nejbližší TEENSPACE středa bude 6. dubna (následuje 20. dubna) od 15.30 do 17.30 s tématem “já a škola”, pro květen je pak připraveno téma “sebepoškozování”.

Zdroj: praguepride.cz

 

Přispět