Registrace na 10. ročník Pride Business Forum je otevřena!

Prague Pride a Byznys pro společnost pořádají další ročník Pride Business Forum, kde se můžete zapojit do diskuze s byznys lídry z celého světa a sledovat, jak se situace LGBT lidí na pracovištích změnila za poslední dekádu.

Jaké jsou nové výzvy, o to spíše ve světle koronavirové pandemie a narůstající ekonomické krize?

COVID-19 přinutil pořadatele přemístit konferenci do virtuální prostoru. Konference se koná 23. 10. 2020 od 10:00 do cca 12:00 a cena vstupenek se pohybuje od 100 do 500 Kč, záleží čistě na vás, kolik budete chtít přispět na podporu duhových aktivit a nadace Život 90. Zakoupit vstupenky můžete právě nyní na PrideBusinessForum.com.

Debaty s osobnostmi z celého světa bude moderovat Emma Smetana.

Program dostupný na PrideBusinessForum.com

A co je vůbec cílem Pride Business Forum?

Prohlášení iniciativy Pride Business Forum na oficiálních webových stránkách:

Pomůžeme vám zavést rovnost vašich LGBT zaměstnanců a zaměstnankyň na pracovišti.

V souladu se základními principy evropské Charty diverzity vnímáme diverzitu jako princip, který umožňuje všem lidem bez ohledu na jejich individuální odlišnosti plně rozvinout jejich osobní potenciál. Dobrovolné uplatňování principu diverzity znamená přijímání, podporu a další rozvoj talentu jednotlivců.

V rámci Pride Business Forum jsme spojili síly a vytvořili iniciativu, která má za cíl podpořit jak zaměstnavatele v zavádění principů LGBT diverzity, tak zaměstnance v jejich úsilí o férový přístup jejich zaměstnavatelů ke všem, bez ohledu na sexuální orientaci a genderovou identitu. 

Rozvíjíme veřejnou diskusi na téma LGBT diverzity a věříme, že tím změníme jeho přetrvávající stereotypní vnímání a posílíme tak přístup, který je dobrý pro firmy i jejich zaměstnance.“

Zdroje: PrideBusinessForum.com, Niceboys.cz

Přispět