Největší evropský LGBTQ+ swingers  festival musel být zrušen

Nouzový stav je za námi, bohužel ale různé restrikce trvají, například požadavek sociální distance.

Striktní udržování odstupů do našich životů i ekonomiky stále významnou měrou zasahuje, a právě kvůli nemožnosti dodržet požadované vzdálenosti, musel být například zrušen největší swingers festival v Evropě, který je otevřen veškerému queer, Aurora Lifestyle Festival.

Organizátoři Aurora Lifestyle hovoří o festivalu jako o „britské největší a nejdospělejší události pro LGBT komunity a otevřený postoj k životu.“ Bohužel letos ti, kdo touží na chvíli opustit své všední životy a koronavirové soužití, budou muset počkat do příštího roku.

S ohledem na požadavek udržet bezpečné vzdálenosti v Anglii, vydali organizátoři prohlášení, že za takových podmínek nejsou připraveni nabídnout „chudou repliku“ masové swingers události.

Stovky lidí se již k akci, která se měla odehrát 2. – 4. července, přihlásilo. Konkrétní místo události by pak obdrželi nejpozději do 48 hodin před začátkem.

„Jsme hrdí na to, že poskytujeme nejlepší, nezávislý, lifestylový festival ve Velké Británii, nabízíme nezapomenutelné zážitky,“ znělo stanovisko organizátorů.

„Nyní nejsme připraveni vám nabídnout vše a nechceme poskytovat zážitky, které by byly pouhou replikou, která zdaleka neodráží opravdové hodnoty a ideje Aurora festivalu.

Tento čas využijeme k tomu, abychom se o sebe navzájem starali a zjistili, jakým způsobem nás koronavirus posune. Pevně věříme, že v roce 2021 se festival vrátí větší, čerstvější a bez viru.“

Ti, kdo si již zakoupili vstupenky, mohou požádat o vrácení peněz či si je jednoduše ponechat do příštího roku. Cena vstupenek se pohybovala kolem 170 liber pro dva.

Zdroj: PinkNews, Niceboys

Přispět