Karanténa aneb NETFLIX Must-Watch č. 1 EASTSIDERS

Rozhodli jsme se, že kromě LGBTQ novinek na Netflixu (jako bylo Feel Good), Vám v tomto období krátce připomeneme i pár více či méně starších kousků.

První jsme vybrali Eastsiders.

Eastsiders sleduje život niceboys páru, který se odehrává nedaleko Los Angeles. Manželství, peníze, sex ve třech, otevřené vztahy, rozchody, niceboys svatba, nevěra, blázniví rodiče, to vše a ještě víc je každodenní realitou vztahu niceboye Cala, talentovaného fotografa, kterého ztvárnil tvůrce seriálu Kit Williamson, a niceboye Thoma (nyní 38letý americký herec Van Hensis), nadějného spisovatele. Seriál je skutečně originálním kouskem plným hořkosti a drama.

Čtvrtá řada získala dokonce několik ocenění a nominací pro seriál s LGBT tématikou

Trailer k seriálu: 

Zajímavé je pak především pozadí vzniku seriálu, kdy třetí série byla natáčená během road tripu po Spojených státech a peníze na ni byly vybrány prostřednictvím crowdfundingové kampaně, první díly pak tvůrci dokonce zveřejnily na YouTube. Čtvrtá řada byla uvedena na Netflixu koncem minulého roku. 

Čtvrtá a poslední řada Eastsiders s šesti epizodami se stopáží od 29 do 53 minut debutovala na Netlixu 1. prosince 2019.

Zdroj: Advocate, YouTube.com

Přispět